2019

2018

Cristian Petrut Negulescu
Facultatea de Finante, Asigurari, Banci si Burse de Valori, ASE Bucuresti

negulescu.cristian.petrut@gmail.com
Arii de cercetare: Finante publice, finante corporative, fiscalitate

Leonard Uzum
Facultatea de Finante, Asigurari, Banci si Burse de Valori, ASE Bucuresti

uzumleonard@yahoo.com
Arii cercetare: Macroeconomie si Finante publice

2016

2015

Magda Matetovici
Student FABBV, ASE Bucuresti

magda.matetovici@yahoo.com
Arii cercetare: Finante comportamentale, Macroeconomie, Finante publice

Stavre Gabriel
Student FABBV, ASE Bucuresti

gabriel.stavre@gmail.com
Arii cercetare: Macroeconomie si Modelare econometrica

2014

Baroian Elena
Student FABBV, ASE Bucuresti

elenabaroian@gmail.com
Arii cercetare: Macroeconomie, Politica Monetara si Piete Financiare

Tabartoiu Iustina
Student FABBV, ASE Bucuresti

iustina_t@yahoo.com
Arii de cercetare: Fiscalitate, Analiza Economico-Financiara, Finante

2013

Boar Codruta
Student FABBV, ASE Bucuresti

codruta.boar@gmail.com
Arii de cercetare: Analiza economico-financiara, Politica monetara, Macroeconomie

Tatu Stefania
Student FABBV, ASE Bucuresti

tatu.stefania@yahoo.com
Arii de cercetare: Fiscalitate, Finante Corporative, Piete financiare